کد خبر 125766

عیسی زارع پور با اشاره به اینکه گره‌گشایی از کار مردم بسیار مهم است به پایش لحظه‌ای شبکه‌های اجتماعی برای شنیده شدن و رفع مشکلات مردم تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سابق و جدید شرکت ملی پست ایران و دستیار وزیر در امور ارتباطات مردمی به همراه معارفه مشاور وزیر در امور راهبردی و بین الملل، با حضور وزیر ارتباطات و مدیران و معاونین این وزارتخانه برگزار شد.
عیسی زارع پور وزیر ارتباطات در این مراسم با اشاره به اهمیت کار ارتباط با مردم در دستگاه های دولتی، گفت: ما خدمتگزار مردم هستیم و در دین مبین اسلام نیز بر گره‌گشایی و حل مشکلات مردم بسیار توصیه شده است و باید در حد توان برای حل مشکلات مردم تلاش کنیم.
وی با اشاره به اینکه گره‌گشایی از کار مردم بسیار مهم است به پایش لحظه‌ای شبکه‌های اجتماعی برای شنیده شدن و رفع مشکلات مردم تاکید کرد.
در پایان این مراسم وزیر ارتباطات با اهدای لوح و یک جلد قرآن مجید از رمضانعلی سبحانی‌فر مدیر عامل سابق پست و محمد عزیزی دستیار سابق وزیر در امور ارتباطات مردمی تقدیر کرد و احکام محمود لیایی مدیرعامل جدید پست، حسین میرزاپور مشاور وزیر در امور راهبردی و بین‌الملل و محمد نوروزی، دستیاور وزیر در امور ارتباطات مردمی را به آنان اهدا کرد./ایرنا

ارسال نظر

تازه ها