کد خبر 125501

سرمدی:

کیومرث سرمدی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به فرصت باقی مانده از سال ۱۴۰۰ و اینکه کل ماه اسفند تقریبا به بررسی بودجه طی خواهد شد، بعید می‌دانم که فرصت شود طرح ساماندهی کارکنان دولت در صحن علنی مطرح شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به فرصت باقی مانده از سال ۱۴۰۰ و اینکه کل ماه اسفند تقریبا به بررسی بودجه طی خواهد شد، بعید می‌دانم که فرصت شود طرح ساماندهی کارکنان دولت در صحن علنی مطرح شود.

کیومرث سرمدی واله در رابطه با طرح ساماندهی کارکنان دولت بیان کرد: طرح ساماندهی کارکنان دولت‌ در کمیسیون اجتماعی مجلس مطرح شده بود که در ابتدا از مسئولان سازمان امور اداری و استخدامی دعوت شد که به کمیسیون اجتماعی بیایند تا در کنار هم و در قالب پیشنهاداتی که آنها دارند و طرح مجلس است، طرح پخته‌ای ارائه شود، اما آنها اعتقادی به این قضیه نداشتند.

وی در ادامه تصریح کرد: کمیسیون اجتماعی تصمیم گرفت که این کار را ادامه دهد و بررسی کند که پس از آن با دستور آقای رئیسی در جهت ساماندهی کارکنان و اجرای عدالت به نوعی دولت هم موظف شده که این موضوع را پیگیری کند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: آنچه در طرح ساماندهی کارکنان دولت وجود دارد در کمیسیون اجتماعی بررسی شده و به تصویب نهایی رسیده و در حال حاضر در صف طرح‌هایی که باید در صحن علنی مطرح شود، قرار دارد. اعضای کمیسیون اجتماعی و تعدادی از نمایندگان نیز به دنبال این موضوع هستند و درخواست ضرورت تعجیل در بررسی این طرح را در صحن علنی مجلس دارند تا بررسی شده و تایید نهایی را بگیرد و بعد از ارسال به شورای نگهبان و طی مراحل قانونی، ضمانت اجرایی پیدا کند.

سرمدی در رابطه با اینکه آیا تا پایان سال ۱۴۰۰ این طرح در مجلس به تصویب می‌رسد یا خیر، گفت: با توجه به فرصت باقی مانده از سال و اینکه کل ماه اسفند سال جاری تقریبا به بررسی بودجه طی خواهد شد، بعید می‌دانم که فرصت شود این طرح در صحن علنی مطرح شود، بنابراین فکر نمی‌کنم این طرف از سال فرصتی نه تنها برای تصویب طرح ساماندهی کارکنان بلکه برای هیچ کدام از طرح‌ها وجود داشته باشد./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها