کد خبر 124995

قاسم احمدی معاون حقوقی و مجلس وزارت آموزش و پرورش از افزایش بودجه پیش بینی شده برای اجرای نظام جامع رتبه بندی معلمان در کمیسیون تلفیق خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، قاسم احمدی ظهر پنجشنبه در مراسم افتتاح یک مدرسه در رامسر با بیان اینکه بودجه پیش بینی شده نظام رتبه بندی معلمان افزایش یافت، از برگزاری نشستی با کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس برای رفع ایرادات شورای نگهبان درباره طرح خبر داد.

وی افزود: مجلس نیز در کمیسیون تلفیق کاری کرد کارستان و رقم ۲۵ هزار میلیارد تومان برای نظام رتبه بندی معلمان را به ۴۰ هزار میلیارد تومان افزایش داد.

معاون وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: طبق آیین نامه مجلس در صورت ورود به بودجه سنواتی دیگر نمی توان لایحه دیگری را طرح کرد از این رو از مجلس درخواست داریم قبل از بازگشایی و شروع مجلس، نسبت به رفع اشکالات شورای نگهبان درباره رتبه بندی معلمان اقدام شود.

احمدی لاشکی تصریح کرد: مشغول آیین نامه نویسی هستیم و آمادگی داریم به محض نهایی شدن قانون رتبه بندی معلمان، هیئت ممیزی ۷۵۰ منطقه در کشور را اعلام کنیم و امیدواریم این حق سالانه معلمان قبل از پایان سال ارزانی و هدیه شود.

ارسال نظر

تازه ها