کد خبر 124952

جانشین مرزبانی هرمزگان گفت: مرزبانان قشم در بازرسی از یک لنج حامل سوخت قاچاق، ۳۰۰ هزار و ۷۰۰ لیتر سوخت گازوئیل قاچاق کشف کردند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، جانشین مرزبانی هرمزگان گفت: مرزبانان قشم در بازرسی از یک لنج حامل سوخت قاچاق، ۳۰۰ هزار و ۷۰۰ لیتر سوخت گازوئیل قاچاق کشف کردند.

سردار عبدالله لشکری اظهار کرد: مرزبانان پایگاه‌ دریابانی قشم با تسلط اطلاعاتی بر آب های منطقه، مطلع شدند قاچاقچیان قصد دارند به وسیله یک لنج، محموله سوخت قاچاق را به خارج از مرزهای کشور انتقال دهند.

وی افزود: براساس این خبر بلافاصله واحدهای عملیاتی به موقعیت شناسایی شده اعزام و پس از جست و جو موفق شدند لنج مورد نظر را شناسایی و توقیف کنند.

لشکری با اشاره به دستگیری ۱۶ متهم در این رابطه، تصریح کرد: مرزبانان موفق شدند در بازرسی از لنج توقیفی،۳۰۰هزار و ۷۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق به ارزش ۹۰۲میلیون و ۱۰۰هزار ریال به همراه ۲۷دستگاه پمپ تخلیه سوخت کشف کنند.

جانشین مرزبانی هرمزگان خاطرنشان کرد: مرزبانان با قاطعیت و اشراف کامل بر مرزهای آبی این خطه از میهن اسلامی نظارت کامل دارند و مقابله با قاچاق سوخت و برخورد با افراد سودجو را در دستور کار خود قرار داده‌اند./ایلنا

ارسال نظر

تازه ها