کد خبر 123254

اوجی در خصوص میزان تحقق تولید و فروش یک میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه نفت در بودجه سال آینده، بیان کرد: با لطف پروردگار و همت همه همکارانمان در این حوزه و همچنین با استفاده از تمامی ظرفیت ها و شناسایی بازارهای مختلف، تمام تلاش ما این است که این عدد تحقق یابد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، جواد اوجی وزیر نفت در حاشیه نشست امروز کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ در مجلس و در جمع خبرنگاران تصریح کرد: تبصره ۱ و ۱۴ لایحه بودجه عمدتا به درآمدهای ناشی از فروش نفت و میعانات گازی و فرآورده ها اختصاص دارد.

وی افزود: با تلاشی که در حوزه وزارت نفت صورت گرفته است؛ در چند ماهه اخیر در بخش فروش نفت، میعانات گازی، خالص صادرات گاز و فروش محصولات پتروشیمی روند رو به بهبود و رشد داشته ایم.

وزیر نفت گفت: آمارها حاکی است؛ درآمدهای حاصل از فروش نفت میعانات گازی و خالص گاز صادراتی و فرآورده های نفتی و محصولات پتروشیمی طی ۱۰ ماه‍ه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، آمار افزایشی چشمگیری داشته است.

اوجی همچنین در خصوص میزان تحقق تولید و فروش یک میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه نفت در بودجه سال آینده، بیان کرد: با لطف پروردگار و همت همه همکارانمان در این حوزه و همچنین با استفاده از تمامی ظرفیت ها و شناسایی بازارهای مختلف، تمام تلاش ما این است که این عدد تحقق یابد.

ارسال نظر

تازه ها