کد خبر 121027

ثبت نام در طرح فروش فوق‌العاده برخی محصولات شرکت ایران‌خودرو امشب به پایان می رسد و فردا قرعه کشی این مرحله از ثبت نام با حضور نهادهای نظارتی برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بدینوسیله به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگی‌های مجاز می رساند شرایط فروش فوق العاده برخی از محصولات ایران خودرو با موعد تحویل ۳ ماهه و از طریق قرعه کشی به شرح جدول ذیل ارائه می گردد.

متقاضیانی که در قرعه کشی‌های قبلی ایران خودرو، انتخاب نشده اند، می توانند در این طرح با شرایط ذیل ثبت نام کنند. در این طرح قیمت قطعی بوده و موعد تحویل خودرو‌ها ۳ ماهه خواهد بود.

تاریخ شروع و مهلت ثبت نام:

طرح فروش فوق العاده( با موعد تحویل ۳ ماهه) برخی محصولات شرکت ایران خودرو (با روش قرعه کشی) مطابق جدول انتهای  بخشنامه از روز یکشنبه مورخ 1400/09/21 شروع و تا پایان روز سه شنبه مورخ 1400/09/23 ادامه خواهد داشت و فردا قرعه کشی این مرحله از ثبت نام با حضور نهادهای نظارتی برگزار خواهد شد.

مطابق با بخشنامه شماره ۴۲۴۹ دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات ثبت نام است؛ لذا بدیهی است در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور، امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

ارسال نظر

تازه ها