کد خبر 120373

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت: برای برگزاری طرح های فروش فوق العاده، به دلیل اینکه قیمت فروش در آن قطعی است، باید منتظر باشیم تا قیمت ها ابلاغ شود و بلافاصله طرح فروش فوق العاده را برگزار خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بابک رحمانی معاون بازاریابی و  فروش ایران خودرو گفت: برنامه های فروش خودرو  از جله طرح فروش فوق العاده و چه طرح پیش فروش در گروه صنعتی ایران خودرو به طور ثابت در طول سال و هر ماه تکرار می شود.

رحمانی گفت: هیچ کاهش عرضه ای نداشته ایم و حتی در آبان ماه ۲۹ درصد افزایش تولید نسبت به ماه قبل داشته ایم. در آبان ۴۳ هزار و ۳۰۰ دستگاه تولید کردیم در حالی که در مهرماه این عدد حدود ۳۳ هزار و ۶۰۰ دستگاه بوده است.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو ادامه داد: برای برگزاری طرح های فروش فوق العاده، به دلیل اینکه قیمت فروش در آن قطعی است، باید منتظر باشیم تا قیمت ها ابلاغ شود و بلافاصله طرح فروش فوق العاده را برگزار خواهیم کرد.

گفتنی است کمتر از یک ماه است که فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو در برنامه گفت و گوی ویژه خبری گفته بود که قرار است هر هفته طرح فروش فوق العاده خودرو را برگزار کنند./باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

تازه ها