کد خبر 120064

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی، عضو هیئت‌رئیسه مجلس با بیان اینکه طبق اظهار مسئولان تعداد ردیف‌های بودجه ۱۴۰۱ نسبت به گذشته کم شده و یک بودجه شسته و رفته‌تری تقدیم مجلس خواهد شد، گفت: دولت به ما اعلام کرده که بودجه سال ۱۴۰۱ بدون کسری بسته شده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی، با اشاره به جزئیات لایحه بودجه ۱۴۰۱ و ارائه آن به صحن علنی مجلس بیان داشت: منتظر ارائه لایحه بودجه ۱۴۰۱ از سوی دولت به مجلس هستیم و فعلا خبری در رابطه با زمان ارائه آن به مجلس نداریم.

وی با اشاره به کم و کیف اصلاح ساختار بودجه ۱۴۰۱ بیان داشت: دولت به ما اعلام کرده که بودجه سال ۱۴۰۱ بدون کسری بسته شده است.

این نماینده مجلس تصریح کرد: همچنین ما مطلع شدیم که تعداد ردیف‌های بودجه نسبت به گذشته کم شده و یک بودجه شسته و رفته‌تری تقدیم مجلس خواهد شد.

عضو هئیت رئیسه مجلس اظهارداشت:همچنین ما مطلع شدیم که این بودجه، بودجه عملیاتی است. با این حال باید این بودجه به مجلس ارائه شود تا ما قضاوت کلی در این بخش داشته باشیم.

وی تاکید کرد: با این حال نکاتی که از سوی دولتمردان در رابطه با بودجه ۱۴۰۱ مطرح شده نکات مهمی بوده و قابل دفاع است لذا اگر این مسائلی که درباره بودجه ۱۴۰۱ گفته شده جدی باشد حتما ما از این بودجه استقبال می‌کنیم چرا که بودجه‌ریزی عملیاتی و بودجه بدون کسری آرزوی ماست./میزان

ارسال نظر

تازه ها