کد خبر 117445

امروز انجام شد؛

۴ هزار و ۳۰ واحد مسکن مهر در شهر جدید پردیس با حضور مدیرعامل شرکت عمران پردیس به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، مهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران پردیس در مراسم تحویل واحد‌های مسکن مهر در پردیس با بیان اینکه امروز ۴ هزار و ۳۰ واحد مسکن مهر در فاز‌های مختلف از جمله ۹،۱۱،۸ و ۵ تحویل داده شده است، گفت: این بلوک‌ها با تاخیر آماده شده و از این بابت ما از متقاضیان عذرخواهی می‌کنیم.

او ادامه داد: دلیل تاخیر این واحد‌ها آن بوده که از سال ۹۳ تا ۹۸ ساخت بسیاری از پروژه‌های مسکن مهر متوقف‌شده و با توجه به آنکه ساخت این واحد‌ها مجدداً آغاز شده تمامی آن‌ها با افزایش قیمت ۱۰ تا ۱۵ برابری انجام شده‌ است.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس با بیان اینکه هزینه سنگینی بابت ساخت این واحد‌ها تحمیل‌ شده است، اظهار کرد: بخش عمده‌ای از اجرای این پروژه‌ها با استفاده از پیمانکاران و سازندگان حرفه‌ای و با همکاری آن‌ها صورت گرفته که تعداد زیادی از این پیمانکاران از طریق تهاتر ساخت این واحد‌ها را انجام دادند و این هزنیه‌های سنگین را قبول کردند.

او توضیح داد: هر واحدی که دارای نقص است به پیمانکاران و سازندگان چک لیست‌هایی داده شده تا تمامی نواقص را یادداشت کنند تا زمانی‌که در واحد‌ها متقاضیان مستقر شوند این خدمات هم تامین خواهد شد.

هدایت بیان اینکه سوپرمارکت جدیدی هم در فاز ۹ فونداسیون ریخته‌ شده و به‌زودی ساخته خواهد شد، گفت: هزینه بسیار سنگینی برای دیوارچینی و اجرای محوطه‌ها تحمیل‌شده به‌طوری‌که برای هر ساخت محوطه حدود ۱۰ میلیارد تومان هزینه‌ شده است.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس بیان کرد: برای اجرای هر بلوک هم بیش‌از یک میلیارد تومان شده‌ است که همین هزینه‌های سنگین هم خود نقش مؤثری در افزایش مدت زمان پروژه‌ها داشته‌ است.

گفتنی است، امروز با حضور نمایندگان و مدیر شرکت عمران پردیس ۴ هزار و ۳۰ واحد مسکن مهر در فاز‌های ۹،۵،۸و ۱۱ به متقاضیان تحویل داده شد و تا چند هفته دیگر همزمان با افتتاح تقاطع غیر هم سطح فاز ۱۱ و کلنگ زنی مترو پردیس با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری می‌رسد.

 

ارسال نظر

تازه ها