کد خبر 117059

از محل منابع سازمان هدفمندسازی یارانه‌های کشور، ۱۰۰ میلیارد تومان برای تولید واکسن ایرانی کووپارس به موسسه تحقیقات رازی پرداخت شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، امید حاجتی، مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌های کشور از واریز ۱۰۰ میلیارد تومان به موسسه سرم سازی رازی برای تولید واکسن کووپارس رازی از محل منابع درآمدی سازمان هدفمندسازی یارانه‌های کشور خبر داد.

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها تصریح کرد: در اجرای ردیف (۱۳) جدول مصارف هدفمندی موضوع بند (الف) تبصره (۱۴) قانون بودجه کل کشور امسال این مبلغ واریز شده است و پیش‌تر نیز مبلغ ۲۰۰ میلیارد  و ۲۰ میلیون تومان اعتبار از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌های برای تولید ۲۰ میلیون دوز واکسن کووپارس رازی به این موسسه پرداخت شده بود که جمعا ۳۰۰ میلیارد و ۲۳۲ میلیون  تومان به این موسسه پرداخت شده است.

او گفت: حمایت لازم برای رسیدن به ظرفیت اسمی ماهیانه ۱۰ میلیون دوز واکسن از سوی این سازمان صورت گرفته است که این موسسه بتواند براساس تعهد خود تا آذر ماه امسال ۲۰ میلیون دوز واکسن کووپارس رازی را تولید کند.

گفتنی است، موسسه رازی با قدمت حدود ۱۰۰ سال یکی از موسسات بزرگ و پرافتخار کشور در حوزه سلامت و از مظاهر اقتدار کشاورزی کشور و نهاد‌های ارزشمند در حوزه پژوهش و نوآوری محسوب می‌شود.

ارسال نظر

تازه ها