کد خبر 116593

مقام مسئول خبر داد؛

سرپرست معاونت امور دام وزارت جهاد با اشاره به واردات ٩ میلیون تن نهاده دامی در شش ماهه امسال گفت: تا آخر مهر تمام مطالبات دامداران و مرغداران در حوزه نهاده تحویل می شود.

حسین دماوندی نژاد عصر امروز در مراسم افتتاحیه بیستمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت تأمین نهاده‌های دامی، اظهار کرد: در شش ماه اول امسال ٩ میلیون تن نهاده دامی وارد کشور شده و در حال حاضر شرایط مطلوبی در این زمینه داریم.

سرپرست معاونت امور دام وزارت جهاد کشاورزی تصریح کرد: تمام مطالبات دامداران و مرغداران در حوزه نهاده‌های دامی تا پایان مهر تحویل می‌شود.

دماوندی نژاد افزود: در حوزه دامداران و عشایری مقداری مشکل داریم که در تلاش هستیم آن را برطرف کنیم.

فعلاً خبری از اصلاح قیمت مرغ نیست

سرپرست معاونت امور دام وزارت جهاد در پاسخ به پرسشی درباره اینکه آیا تا آخر سال مشکلی در حوزه تأمین و توزیع نهاده‌های دامی نخواهیم داشت؟، گفت: تمهیدات لازم اندیشیده شده و مشکلی در این حوزه نخواهیم داشت.

دماوندی نژاد به این پرسش خبرنگار مهر که با توجه به افزایش هزینه‌های تولید، مرغداران درخواست اصلاح و افزایش قیمت مرغ را دارند، آیا بزودی شاهد اصلاح قیمت مرغ خواهیم بود، گفت: نمی‌توانم بگویم که بزودی این اتفاق می‌افتد.

سرپرست معاونت امور دام وزارت جهاد با اشاره به واردات ٩ میلیون تن نهاده دامی در شش ماهه امسال گفت: تا آخر مهر تمام مطالبات دامداران و مرغداران در حوزه نهاده تحویل می‌شود.

ارسال نظر

تازه ها