کد خبر 116337

اولیانوف در حساب کاربری خود در توئیتر درباره آینده این مذاکرات نوشت: «شرکت در مذاکرات وین اختیاری است. این به منافع همه شرکت‌کنندگان از جمله ایران مربوط می‌شود.»

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، نماینده دائم روسیه نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین با اشاره به اینکه شواهدی دال بر عدم تمایل ایران به حضور در مذاکرات وین وجود ندارد، پیش‌بینی کرد که مذاکرات وین در آینده‌ای نزدیک از سر گرفته خواهد شد.

میخائیل اولیانوف سفیر و نماینده دائم فدراسیون روسیه نزد سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین سه‌شنبه شب در پیامی توئیتری به‌صورت تلویحی به جوسازی رسانه‌ها و مقامات غربی مبنی بر عدم تمایل ایران به ادامه دادن مذاکرات احیای برجام واکنش نشان داد.

این دیپلمات ارشد روس که در دور‌های قبلی مذاکرات احیای برجام در وین به عنوان نماینده کشورش در مذاکرات حضور داشته است، در حساب کاربری خود در توئیتر درباره آینده این مذاکرات نوشت: «شرکت در مذاکرات وین اختیاری است. این به منافع همه شرکت‌کنندگان از جمله ایران مربوط می‌شود.»

وی ادامه داد: «ما هیچ دلیلی نداریم که فکر کنیم تهران مایل به ادامه دادن این فرآیند [مذاکرات]نیست. تنها بحث زمان بازگشت به میز مذاکرات مطرح است، که در آینده نه‌چندان دور اتفاق خواهد افتاد.»/تسنیم

 

 

ارسال نظر

تازه ها