کد خبر 115737

وزیر انرژی سریلانکا به همراه جمعی از مقام‌های فنی و تجاری این کشور ضمن بازدید از پالایشگاه تهران، بر لزوم مراودات فنی، مهندسی و اقتصادی در حوزه نفت و گاز تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به نقل از شرکت پالایش نفت تهران، ادایا گامانپیلا ظهر دیروز در رأس هیئتی فنی و تجاری ضمن دیدار و گفت‌وگو با مدیرعامل و جمعی از مدیران و رؤسای شرکت پالایش نفت تهران از امکانات این مجموعه نفتی بازدید کرد.

وزیر انرژی سریلانکا در این دیدار با اشاره بر منافع مشترک تهران - کلمبو، ضمن ابراز خرسندی از همکاری‌ها، بر لزوم مراودات فنی، مهندسی و اقتصادی در حوزه نفت و گاز تأکید کرد.

در ادامه این نشست حامد آرمان‌فر، مدیرعامل شرکت پالایش نفت تهران، درباره کیفیت محصولات، چگونگی فعالیت پالایشگاه تهران و سهم ۱۴ درصدی این مجموعه در صنعت پالایش نفت ایران توضیحاتی ارائه کرد.

وی با مثبت توصیف کردن این دیدار گفت: با توجه به نیازهای سریلانکا، دانش فنی و پیشنهادهایی در اختیار این هیئت فنی، اقتصادی قرار گرفت.

مدیرعامل پالایشگاه نفت تهران در پایان این دیدار از آمادگی شرکت پالایش نفت تهران به‌عنوان بخشی از صنعت نفت ایران درباره همکاری‌های فنی، مهندسی و تجاری دوجانبه بین دو طرف خبرداد.

ارسال نظر

تازه ها