کد خبر 115085

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: روند سریع واکسیناسیون در هفته‌های اخیر نشان داد گره زدن واکسن به تحریم آدرس غلط دادن به مردم بود اما کمبود واکسن برکت یکی از مشکلاتی است که باید هرچه سریع‌تر مرتفع شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، مصطفی نخعی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی ضمن قدردانی از رئیس جمهور به خاطر سفرهای اخیر استانی گفت: درخواست می‌شود نسبت به پیگیری مصوبات سفرها و اجرای آنها اقدامات سریع انجام شود.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی افزود: روند سریع واکسیناسیون در هفته‌های اخیر نشان داد گره زدن واکسن به تحریم آدرس غلط دادن به مردم بود، اما کمبود واکسن برکت که مطالبه جمعی از مردم در استان و منطقه نهبندان است یکی از مشکلاتی است که باید هرچه سریع‌تر مرتفع شود.

وی در بخش دیگری از تذکر خود با انتقاد از تداوم مشکل نهاده‌های دامی، گفت: وضع کمبود نهاده‌های دامی و افزایش قیمت‌ها از یک طرف، تصمیمات در خصوص خرید تضمینی از طرفی دیگر، کشاورزان و عشایر را با مشکلات زیادی روبرو کرده و خشکسالی نیز آنان را مجبور به از دست دادن و فروش دام‌های خود کرده است و مافیای نهاده که پا روی گلو مردم گذاشته اند نیز به حال خود رها شده و با آنها برخورد نمی‌شود./ایسنا

ارسال نظر

تازه ها