کد خبر 113936

نمایندگان مجلس شورای اسلامی به بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان پرداختند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بررسی صلاحیت سید حمید سجادی هزاوه وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در دستور کار جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

طبق ماده ۲۰۲ آیین نامه داخلی مجلس، پیش از بیان نظرات نمایندگان مخالف و موافق درباره هر یک از وزرای پیشنهادی، گزارش کمیسیون های تخصصی مربوطه قرائت می شود.

کمیسیون فرهنگی صلاحیت حمید سجادی را تأیید نکرد

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت که اکثریت کمیسیون فرهنگی از صحبت های سجادی قانع نشد و به صلاحیت او رأی منفی داد.

یزدی خواه: روحیه سجادی متمایل به اشرافی گری است

سیدعلی یزدی خواه نماینده تهران به عنوان مخالف وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: روحیه سجادی متمایل به اشرافی گری است و تناسبی با دولت مردمی ندارد.

فروردین: وزیر پیشنهادی ورزش از جنس انقلاب نیست

محمدمهدی فروردین نماینده مردم فیروزآباد به عنوان مخالف وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: شخصی می تواند این کشتی به گل نشسته ورزش و جوانان را نجات دهد که از جنس انقلاب باشد، این ویژگی در آقای سجادی در این ۴۲ سال عمر انقلابی دیده نشده است.

کوچکی نژاد: وزیر پیشنهادی ورزش یک قهرمان ملی است

جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت به عنوان موافق وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان بیان کرد: این اولین بار است که یک وزیر ورزش از جامعه ورزشی که دارای تحصیلات و تخصص در این حوزه است به مجلس معرفی شده است./ایسنا

ارسال نظر

تازه ها