کد خبر 113788

رئیس اتاق اصناف تهران:

نوده فراهانی گفت: با هماهنگی‌های انجام شده از هفته آینده واکسیناسیون اصناف تهران با اولویت بازرسان و صنوف گروه شغلی یک آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران اظهار کرد: با مکاتباتی که با وزارت بهداشت داشتیم در نهایت موافقت شد که به اصناف هم سهمیه واکسن داده شود.

او گفت: برای تزریق واکسن نیازمند مکان خاصی بودیم که با پیگیری‌های انجام شده دو محل مسجد امام در بازار تهران و یک ساختمان در نزدیکی مصلی تهران برای امر واکسیناسیون مشخص شد.

رئیس اتاق اصناف تهران افزود: در حال حاضر مشغول خرید تجهیزات برای این دو مرکز واکسیناسیون هستیم و طبق برنامه از هفته آینده واکسیناسیون را آغاز خواهیم کرد.

نوده فراهانی افزود: عد‌ه ای از همکاران در اصناف برابر با جداول واکسیناسیون عمومی که اعلام شده،  واکسن را دریافت کرده اند، اما در اصناف تعدادی بازرس داریم که همیشه در میدان هستند و در جا‌های شلوغ و پررفت و آمد حاضر هستند، علاوه بر این‌ها صنوف گروه شغلی یک همیشه در همه شرایط باز و مشغول خدمت رسانی به مردم هستند؛ بنابراین در مرحله اول اولویت ما صنوف گروه یک و بازرسان هستند و بعد در ادامه تمام اصناف در تهران واکسینه خواهند شد.

رئیس اتاق اصناف تهران در پایان افزود: تا زمانی که ۶۰ میلیون نفر واکسن را تزریق نکنند، اثر آن مشخص نمی شود و مهم تر از آن اینکه بعد از زدن واکسن هم باید دستورالعمل‌ها را به درستی رعایت کرد.

او با درخواست از تمامی اصناف برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی گفت: اگر بازرسان با واحد‌هایی مواجه شوند که دستورالعمل‌ها را رعایت نکنند حتماً با آن ها برخورد قاطع خواهد شد.

ارسال نظر

تازه ها