کد خبر 113660

سومین جلسه مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، جلسه علنی روز یکشنبه (۳۱ مرداد) مجلس شورای اسلامی برای بررسی رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم صبح امروز به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز شد.

در ابتدای جلسه امروز صلاحیت عیسی زارع‌پور برای تصدی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مورد بررسی قرار خواهد گفت.

روز گذشته کلیات برنامه‌ها و کابینه سیزدهم مورد بررسی قرار گرفت.

علاوه بر این روز گذشته مخالفان و موافقان رأی اعتماد به حسین باغگلی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش نظرات خود را بیان کردند و وزیر پیشنهادی نیز به انتقادات و ابهامات نمایندگان پاسخ داد.

عباس زاده مشکینی در مخالفت وزیر پیشنهادی ارتباطات: وزیر پیشنهادی ارتباطات تخصص ICT و سابقه کار ندارد

نماینده مردم مشکین شهر در مخالفت با عیسی زارع‌پور وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: وزارت ارتباطات یک وزارتخانه زیربنایی است و شوخی نیست زیرا شاهراهی را باز می‌کند که تمام وزارتخانه‌ها باید از آن مسیر عبور کرده و برنامه‌های خود را بر آن سوار کنند.

نظری در مخالفت با وزیر پیشنهادی ارتباطات: زارع‌پور شفافیت ندارد / سابقه او با وزارت ارتباطات متناسب نیست

سید غنی نظری نماینده مردم خلخال در مخالفت با عیسی زارع‌پور وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه زارع پور روحیه شفافیت ندارد، گفت: سابقه وزیر پیشنهادی ارتباطات متناسب با این وزارتخانه پر پول و گسترده نیست.

محفوظی در موافقت با وزیر پیشنهادی ارتباطات: «زارع‌پور» توان تأمین زیرساخت‌های فضای مجازی را دارد

سید مجتبی محفوظی نماینده مردم آبادان در موافقت با عیسی زارع پور وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: یکی از ویژگی‌های زارع پور تجربه و تخصص است. وزیر پیشنهادی ارتباطات دارای عالی‌ترین سطح تحصیلات از دانشگاه‌های داخلی و خارجی هستند./مهر

ارسال نظر

تازه ها