کد خبر 113602

معاون استاندار اعلام کرد:

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران، اعلام کرد: در پی تعطیلی کرونایی که از دوشنبه این هفته اعمال شد، ادارات، اصناف و بانک‌های استان از روز یکشنبه آینده (۳۱ مردادماه)، شروع به کار خواهند کرد.

به گزارش بااقتصاد، به نقل از اعلام روز جمعه استانداری تهران، غلامرضا عباس پاشا اظهار داشت: طبق بخشنامه اعلامی قبلی ادارات، اصناف و بانک‌های استان تهران از دوشنبه ۲۵ تا شنبه ۳۰ مردادماه تعطیل هستند.

وی افزود: اولین روز کاری یکشنبه ۳۱ مردادماه خواهد بود و شنبه نیز بر اساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا جزو تعطیلات کرونایی محسوب می‌شود.

گفتنی است؛ سخنگوی ستاد ملی مقابله کرونا روز ۲۳ مردادماه، از تعطیلی ۶ روزه همه اصناف و بانک‌ها و مشاغل دولتی در سطح کشور به جز اصناف ضروری از روز دوشنبه(۲۵ مردادماه) تا روز شنبه( ۳۰ مردادماه) به منظور کمک به کنترل این بیماری مهلک خبر داد.

علیرضا رئیسی، افزوده بود: از روز دوشنبه(۲۵ مردادماه) تا پایان روز کاری شنبه(۳۰ مردادماه) تمامی ادارات به جز اداره‌های آب، برق، اورژانس اجتماعی و غیره تعطیل است و همه اصناف به جز اصناف ضروری که از قبل جز مشاغل گروه یک اعلام شده بود و مایحتاج مردم را تامین می‌کنند، تعطیل است./ ایرنا

 

ارسال نظر

تازه ها