کد خبر 113163

در جلسه علنی امروز مجلس، نمایندگان با لغو بررسی طرح صیانت طبق اصل هشتاد و پنجم طبق اصل ۸۵ قانون اساسی موافقت نکردند. این در حالی است که صبح امروز در جلسه عیرعلنی با لعو بررسی این طرح ببه شکل خاص مطابق اصل ۸۵ موافقت کرده بودند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، در جلسه علنی امروز مجلس، نمایندگان با لغو بررسی طرح صیانت طبق اصل هشتاد و پنجم طبق اصل ۸۵ قانون اساسی موافقت نکردند. این در حالی است که صبح امروز در جلسه عیرعلنی با لعو بررسی این طرح ببه شکل خاص مطابق اصل ۸۵ موافقت کرده بودند.

تقاضای عده‌ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد لغو رسیدگی به طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای‌ مجازی و ساماندهی پیام‌رسان‌های‌اجتماعی طبق اصل هشتاد و پنجم (85) قانون اساسی براساس اجرای تبصره (2) ماده (167) آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در دستور کار بود.

در جلسه علنی امروز مجلس درباره این طرح رای گیری شد که نمایندگان با 130 رای موافق و 121 رای مخالف با لغو بررسی این طرح طبق اصل ۸۵ قانون اساسی موافقت نکردند.

این مصوبه به این معنی است که طبق تصمیم قبلی، این طرح در کمیسیون ویژه مطرح و پس از آن بدون بررسی در صحن علنی مجلس، به شورای نگهبان ارسال خواهد شد./انتخاب

 

ارسال نظر

تازه ها