کد خبر 110660

ناظر گمرکات استان هرمزگان از انجام پیگیریهای قضایی و انتظامی برای شفاف شدن موضوع سو قصد به معاون فنی گمرک شهید رجایی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، ابوالفضل اکبر پور با اشاره به سو قصد شب گذشته به معاون فنی گمرک شهید رجایی بندر عباس،‌گفت: متاسفانه برخی افراد سود جو با سو قصد به معاون فنی مهمترین گمرک کشور  باعث مجروح شدن وی و بستری شدن این مدیر گمرکی در یکی از بیمارستانهای بندرعباس شدند، همچنین ساعاتی قبل عمل جراحی ایشان در اتاق عمل انجام شد.
به گفته ناظر گمرکات استان هرمزگان، اجرای کامل مقررات و همچنین برخورد با  سودجوییهای فراقانونی طی دو سال گذشته منجر به قطع رانتها و سو استفاده ذی نفعان  خاص شده بود که ظاهرا این بار برای نیل به اهداف خود از برخورد فیزیکی و حمله مستقیم به مرزبانان اقتصادی استفاده شده است.

گمرک شهید رجایی در این راستا مکاتبات قانونی لازم را با مراجع قضایی و انتظامی از جمله دادستانی بندرعباس انجام داده و انتظار میرود هرچه سریع ضمن شفاف شدن کلیت ماجرا برخورد قاطع با مسببان این دست وقایع غیر انسانی انجام شود.
گفتنی است، در ماههای اخیر برخی مباحث  در خصوص ترخیص محموله های خاص در گمرک شهید رجایی مطرح شده بود که بایستی منتظر اعلام جزئیات بیشتر از سوی مقامات مسئول ماند./تسنیم

ارسال نظر

تازه ها