کد خبر 109413

نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز طرح سوال از وزیر نفت را در دستور کار خود دارند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست محمدباقر قالیباف و با حضور ٢٣١ نماینده آغاز شد.

لایحه نظام رتبه بندی معلمان، طرح تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولیدات کشاورزی و طرح اصلاح موادی از قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی در دستورکار جلسه امروز مجلس قرار دارد.

نمایندگان مجلس در ادامه طرح الحاق یک تبصره به بیمه محصولات کشاورزی، لایحه پروتکل حفاظت از تنوع زیستی الحاقی به کنوانسیون چهارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر و گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی وضعیت صنعت استخراج رمزارزهای جهان روا و مبادلات داخلی آن در کشور را مورد بررسی قرار می‌دهند.

گزارش کمیسیون صنایع و معادن مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان ملی استاندارد ایران، گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در خصوص «موارد اعلامی نقض اصول(۷۷) و(۱۲۵) قانون اساسی در موضوع سند ۲۰۳۰» و انتخاب یک نفر از نمایندگان عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات جهت عضویت در هیات‌ سه‌نفره اجرای‌ قانون اصلاح تبصره(۴)ماده(۹۵) قانون‌ محاسبات‌ عمومی کشور ‌از دیگر دستورکارهای جلسه امروز مجلس است.

ارسال نظر

تازه ها