کد خبر 109318

توانیر اعلام کرد

با اعلام شرکت توانیر مصرف برق رشد بی سابقه 20 درصدی داشته و تلاش برای تامین پایدار برق همچنان ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران(توانیر)، این شرکت اعلام کرد: مهندسان و تکنسین های این شرکت در سراسر کشور تلاش دارند از بروز هرگونه محدودیت در تامین برق پیشگیری کنند.

شرکت توانیر از آمادگی کامل صنعت برق در برنامه های پیش از انتخابات و روز اخذ رای خبر داد و اعلام کرد: آماده باش کامل و خدمت رسانی بی وقفه صنعت برق در ایام انتخابات ریاست جمهوری و به خصوص در ساعات برگزاری مناظره نامزدهای کشور تداوم دارد.

در حال حاضر علاوه بر آمادگی کامل صنعت برق، نیروگاه ها و شبکه های انتقال و توزیع برای تأمین برق پایدار در تلاش بی وقفه هستند.

علاوه بر این در زمان برگزاری مناظره‌های انتخاباتی به دلیل حساسیت،‌ بیش از ۳۰۰ اکیپ عملیاتی، امدادی و برق رسانی در نقاط مختلف شهری و روستایی سراسر کشور مستقر هستند تا در صورت بروز حادثه، در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع نقص شبکه و پایداری برق مشترکان اقدام کنند.

قطع برق در زمان مناظره ها صحت ندارد

روابط عمومی توانیر با اشاره به برخی شایعات مطرح شده مبنی بر قطع برق در زمان مناظره ها ضمن تکذیب این شایعه اعلام کرد: این مطلب کاملا خلاف واقع و به دور از اخلاق مداری است و اساسا صنعت برق یک صنعت زیربنایی و خدمت رسان است و به دور از سیاست زدگی با تمام توان فارغ از جریان های سیاسی برق مشترکان کشور را تأمین می کند.

امسال به دلیل افزایش بی سابقه ۲۰درصدی مصرف برق، محدودیت هایی برای تأمین برق به وجود آمده است اما تمام تلاش هزاران نفر مهندسان و تکنسین های این صنعت جلوگیری از اعمال هرگونه محدودیت در بخش های مختلف است.

شرکت توانیر اعلام کرد: همراهی مشترکان در مدیریت مصرف که با روش های ساده قابل انجام است، نقش بسزایی در استمرار و پایداری تأمین برق مشترکان دارد.

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها