کد خبر 108123

افزایش قیمت کالاهای اساسی آن هم در روزهای پایانی فعالیت دولت دوازدهم به اوج خود رسیده و واحدهای تولیدی از شرایط انتخاباتی سوءاستفاده کرده و با همکاری مراجع تصمیم‌گیر هر روز لیست جدید قیمت محصولات خود را در معرض دید مردم قرار داده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، افزایش قیمت کالاهای اساسی آن هم در روزهای پایانی فعالیت دولت دوازدهم به اوج خود رسیده و واحدهای تولیدی از شرایط انتخاباتی سوءاستفاده کرده و با همکاری مراجع تصمیم‌گیر هر روز لیست جدید قیمت محصولات خود را در معرض دید مردم قرار داده‌اند.

در جدیدترین افزایش قیمت با اینکه قیمت هر بسته 200 گرمی سویا 3 هزار و 800 تومان درج شده در بازار این کالا با قیمت 10 هزار تومان به فروش می رسد.

جالب اینجاست علاوه بر روغن فروش اجباری سایر کالاها به سایر محصولات نیز تسری پیدا کرده است به نحوی که هر کس که خواستار خرید سویا است باید به اجبار بیسکوئیت مادر را هم خریداری کند درحال حاضر هر بسته 24 تایی سویای 200 گرمی در عمده فروشی ها 160 هزار تومان به فروش می‌رسد.

علاوه براین قیمت کمپوت نیز افزایش پیدا کرده است. به نحوی که کمپوت 15 هزار تومانی به 27 هزار تومان رسیده است البته این رقم قبل از محاسبه قیمت های جدید شکر است و به طور حتم با افزایش قیمت‌ شکر، کمپوت هم شاهد افزایش قیمت خواهد شد.  همچنین قیمت گلاب هم از 35 هزار تومان به 70 هزار تومان رسیده است./تسنیم

 

ارسال نظر

تازه ها