کد خبر 107904

مدیر کل امور اتباع و مهاجران خارجی، اعلام کرد: مهلت تمدید روادید گذرنامه‌های خانواری اتباع و مهاجران خارجی تا پایان اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ تعیین شده است.

به گزارش بااقتصاد، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، مهدی محمودی مدیر کل امور اتباع و مهاجران خارجی وزارت کشور با اشاره به موافقت وزیر کشور مبنی بر تمدید روادید گذرنامه‌های خانواری گفت: هفتمین طرح تمدید روادید گذرنامه‌های خانواری اتباع افغانستانی از اواسط بهمن ماه سال گذشته آغاز و بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته تا پایان اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

دبیر کمیسیون ساماندهی اتباع خارجی افزود: پس از پایان زمان اشاره شده طرح تمدید روادید گذرنامه‌های خانواری تمدید نمی‌شود، لذا تمامی افراد مشمول تا تاریخ ۳۱-۲-۱۴۰۰ فرصت دارند با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی گذرنامه‌های مذکور را به دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی تحویل دهند تا پس از انجام مراحل تمدید، به صاحبان عودت داده شود.

وی در پایان تاکید کرد: در صورتیکه اتباع مشمول در تاریخ اعلام شده جهت تمدید گذرنامه‌های خانواری خود مراجعه نکنند، غیر مجاز تلقی شده و بر اساس قوانین و مقررات می‌بایستی به کشور خود بازگردند، از این رو ضروری است مشمولان این طرح در فرصت تعیین شده بدون فوت وقت جهت تمدید گذرنامه‌های خود به دفاتر خدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی مراجعه کنید.

 

ارسال نظر

تازه ها