کد خبر 107718

سخنگوی قوه قضاییه:

غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری امروز خود گفت: در ارتباط با انتشار فایل صوتی پرونده ای در دادسرای تهران تشکیل شده و بعد از تشکیل آن تیم های تخصصی پیگیری پرونده را انجام می دهند. کسانی که در این فرایند ایفای نقش داشتند دستور ممنوع الخروجی شان صادر شده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری امروز خود در پاسخ به سوالی درباره اینکه پرونده منتشرکنندگان فایل صوتی ظریف به کجا رسید؟ گفت: در این ارتباط پرونده ای در دادسرای تهران تشکیل شده و بعد از تشکیل آن تیم های تخصصی متشکل از وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه و در یک تیم قضایی و امنیتی و اطلاعاتی پیگیری پرونده را انجام می دهند. بخشی از امور بر عهده وزارت اطلاعات و بخشی به اطلاعات سپاه محول شده است. کسانی که در این فرایند ایفای نقش داشتند دستور ممنوع الخروجی شان صادر شده است.

وی افزود: قریب به ۲۰ نفر از کسانی که در این فرایند ایفای نقش داشتند احضار شدند. برای برون رفت فایل صوتی از دولت تحقیقات خوبی انجام شده و نتایجی بدست آمده و به لحاظ اهمیت موضوع کار تحقیقات مجدانه ادامه دارد و تا نتیجه نهایی پرونده در این کارگروه امنیتی و قضایی موضوع را پیگیری می کنیم.

ارسال نظر

تازه ها