کد خبر 107554

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از برگزاری جلسه فوق العاده کمیسیون اقتصادی با محوریت بررسی وضعیت انتخابات مجامع استانی سهام عدالت در روزجاری(یکشنبه) خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، محمدرضا پور ابراهیمی داورانی از برگزاری جلسه فوق العاده کمیسیون اقتصادی با حضور رئیس سازمان بازرسی کل کشور با موضوع بررسی وضعیت انتخابات مجامع استانی سهام عدالت خبر داد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این نشست امروز(یکشنبه) برگزار می‌شود، افزود: حدود 40 درصد از دارندگان سهام عدالت که روش غیرمستقیم را برای اداره سهام خود انتخاب کردند، در سامانه سجام ثبت نام نکرده و امکان حضور در مجمع و رای ندارند.

به گزارش خانه ملت، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه در برخی استان‌ها بیش از 50 درصد دارندگان سهام عدالت در سامانه سجام ثبت‌نام نکردند، اضافه کرد: به طور مثال در استان سیستان و بلوچستان بیش از 52 درصد دارندگان سهام عدالت در سامانه سجام ثبت نام نکردند، به این معنا که کمتر از 50 درصد از این افراد امکان شرکت در انتخابات را دارند این موضوع موجب شد که کمیسیون اقتصادی درصدد بررسی وضعیت انتخابات مجامع استانی سهام عدالت برآید./تسنیم

ارسال نظر

تازه ها