کد خبر 105847

با رفع محدودیت‌های کرونایی در کشور انگلیس، پرواز به این کشور در روزهای یکشنبه و پنج‌شنبه هر هفته انجام می‌شود که براساس برنامه‌ریزی انجام شده این پروازها از ۱۶ اردیبهشت‌ماه سال جاری انجام خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از اداره کل روابط عمومی ‌هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، حسین جهانی اظهار داشت: با رفع محدودیت‌های کرونایی در کشور انگلیس، پرواز به این کشور در روزهای یکشنبه و پنج‌شنبه هر هفته انجام می‌شود که براساس برنامه‌ریزی انجام شده این پروازها از ۱۶ اردیبهشت‌ماه سال جاری انجام خواهد شد.

وی‌ افزود: پرواز تهران به لندن در روزهای یک‌شنبه و پنج‌شنبه هر هفته در ساعت ۹ و ۲۰ دقیقه فرودگاه حضرت امام خمینی(ره)  را ترک می‌کند و در ساعت ۱۲ و ۱۰ دقیقه وارد فرودگاه لندن می‌شود.

مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: پرواز برگشت نیز در روزهای یک‌شنبه و پنج‌شنبه هر هفته در ساعت ۱۴ و ۱۰ دقیقه به وقت محلی از فرودگاه هیتروی لندن پرواز و در ساعت ۲۳ و ۴۰ دقیقه وارد فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) می‌شود.

به گزارش فارس، پروازهای لندن شرکت هما، به دلیل شیوع شدید کرونای انگلیسی در کشور انگلستان‌ تعلیق شده بود.

امروز سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری نیز در گفت‌وگو با فارس از برقراری مجدد پروازهای انگلیس از ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ خبر داده بود.

منبع: فارس 

ارسال نظر

تازه ها