کد خبر 104828

عضو هیات رییسه مجلس:

عضو هیات رییسه مجلس، گفت: اگر دولت برای لغو تحریم‌ها خلاف قانون اقدام راهبردی حرکت کند، با دولت برخورد جدی خواهیم کرد و مجلس قانون مستحکم‌تری را تصویب خواهد کرد.

به گزارش بااقتصاد، ناصر موسوی لارگانی عضو هیأت رئیسه مجلس، با اشاره به تلاش‌ها برای مذاکره مجدد با آمریکا اظهار داشت: اگر خلاف قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران حرکت و قدمی صورت بگیرد و دولت آن را نقض کند علاوه بر برخورد جدی با دولت، قانونی مستحکم‌تر از قبل به تصویب خواهیم رساند.

وی افزود: ما در قضیه برجام وعده‌های زیادی شنیدیم اکنون این وعده وعیدها دیگر اثری ندارد و مردم منتظر اقدام هستند اگر کل تحریم‌ها برداشته شود و راستی‌آزمایی نیز صورت گرفت آنگاه ما نیز به تعهدات خود باز خواهیم گشت.

عضو هیأت رئیسه مجلس استراتژی مذاکره گام به گام و جزء به جزء را مخالفت صریح با فرمایشات رهبر معظم انقلاب تلقی و تصریح کرد: ما چیزی به اسم مذاکره در خصوص برجام نداریم آمریکا و اروپا باید به تعهدات‌شان عمل کنند آنگاه وارد مذاکره هسته‌ای می‌شویم نه چیزی فراتر از آن.

موسوی‌ لارگانی با اشاره به قدرت دفاعی و سیاسی جمهوری اسلامی ایران گفت:‌ اگر آمریکا و همپیمانانش امروز سرخط آمده‌اند نه به خاطر روی کار آمدن فلان رئیس‌جمهور و یا فلان وزیر است بلکه به خاطر قدرت‌نمایی کشور ما در عرصه‌های مختلف است.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر ضعیف بودیم و توان مقابله با آنها را نداشتیم همان کاری را می‌کردند که با عراق کردند و امروز می‌بینیم که آمریکا زیرساخت‌های عراق را چنان منهدم کرد که این کشور را 100 سال به عقب انداخت./ فارس

 

ارسال نظر

تازه ها