کد خبر 104344

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در حال حاضر ۴۰ هزار میلیارد تومان پروژه در سطح کشور در دست اجر است که بخش مهمی از آنها تا پایان دولت به بهره برداری می‌رسد و البته برخی از آنها نیز به تازگی آغاز شده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، محمد شریعتمداری روز دوشنبه ۱۸ اسفند در حاشیه بازدید از پروژه خط ۲ قطار شهری کرج اظهار کرد: در ماه‌های پایانی عمر دولت تدبیر و امید قرار داریم و دولت تلاش دارد پروژه های نیمه تمام در بخش های مختلف اقتصادی، اجتماعی و... را با سرعت بیشتری تکمیل و به بهره برداری برساند.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه قطار شهری کرج یکی از همین پروژه های اولویت دار در استان البرز است، افزود: با پیگیری صورت گرفته ایستگاه f و k خرداد سال آینده به بهره برداری می رسد و ایستگاه های ما بین آن نیز به فاصله دو ماه از هم افتتاح می شود.

وی توضیح داد: در دولت دوازدهم سعی شد با تزریق منابع و رفع مشکلات، سرعت تکمیل قطار شهری کرج افزایش یابد به طوریکه میزان پیشرفت آن از سال ۹۷ تا کنون نیمی از پیشرفتی بوده که در طول یک دهه قبل از آن اتفاق افتاده بود.

شریعتمداری تاکید کرد:  البته پروژه‌ها منحصر به پروژه مترو نیست و پروژه کنارگذر شرق و اتصال آن به اتوبان همت از دیگر پروژه‌های در دستور کار دولت است.

وزیر، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: مسئولان بعد از راه اندازی این دو ایستگاه باید به دنبال راه اندازی سایر ایستگاه ها در خطوط دیگر قطار شهری کرج باشند و آنها را با سرعت بیشتری تکمیل و به مردم تحویل دهند.

وی اظهار کرد: بدون شک بهره برداری از این پروژه در اقتصاد و مسائل مختلف استان البرز مؤثر خواهد بود.

 این مسئول خاطر نشان کرد: در حال حاضر ۴۰ هزار میلیارد تومان پروژه در سطح کشور در دست اجر است که بخش مهمی از آنها تا پایان دولت به بهره برداری می‌رسد و البته برخی از آنها نیز به تازگی آغاز شده است.

 

ارسال نظر

تازه ها