کد خبر 104278

قیمت سکه تمام بهار آزادی در معاملات امروز با 130 هزار تومان افزایش به 10 میلیون و 500 هزار تومان رسید.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران امروز (یکشنبه) با افزایش ۱۳۰ هزار تومانی نسبت به روز کاری گذشته، به ارزش ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله شد.

در ساعت ۱۴ و ۲۵ دقیقه امروز، ارزش هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۱۰ میلیون  و ۱۰۰ هزار تومان معامله شد.

همچنین امروز نیم‌سکه بهار آزادی ۵ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان، ربع سکه سه میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی هم دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قیمت خورد.

علاوه بر این، در بازار طلا نیز نرخ هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۱۵ هزار تومان و هر مثقال طلا به چهار میلیون و ۳۹۸ هزار تومان رسید.

اونس جهانی طلا نیز امروز یک‌هزار و ۷۰۰ دلار و ۵۸ سنت فروخته شد. پس از انتشار گزارش های امیدوارکننده از بازار کار آمریکا که سبب ترمیم دلار و بالا رفتن سوددهی اوراق قرضه شد، قیمت طلا روز جمعه به پایین ترین رقم در طی ۹ ماه گذشته رسید 

همچنین با توجه به نظر کارشناسان مبنی بر کاهش بیشتر نرخ دلار، پیش بینی می‌شود که قیمت سکه و طلا با افت بیشتری مواجه شود.  هر دلار امروز (یکشنبه) در صرافی‌های بانکی ۲۳ هزار و ۹۹۰ تومان معامله شد.  

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها