کد خبر 103935

هشدار رییس کمیسیون اقتصادی مجلس:

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، به مردم هشدار داد که وارد بازار رمزارزها نشوند و گفت: بانک مرکزی اخیرا اقداماتی برای مدیریت فضای رمزارزها انجام داده است، اما از مردم می‌خواهیم به هیچ وجه وارد این حوزه نشوند!

به گزارش بااقتصاد، به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، محمدرضا پورابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در برنامه گفتگوی ویژه خبری سیما، گفت: مجلس از دو سال پیش به موضوع رمزارزها وارد شد و نشست‌هایی با دستگاه‌های مختلف از جمله وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت اقتصاد، بانک مرکزی و وزارت نیرو برگزار کرد.

وی افزود: موضوع رمزارزها در مجلس یازدهم نیز در دستور کار قرار گرفته و گزارش جمع بندی نشست‌ها با دستگاه‌های مختلف در صحن علنی مجلس است و تصمیم داریم همه دستگاه‌ها با بستر شفاف و ضابطه‌مند کردن رمز ارزها آن را در اختیار اقتصاد ملی قرار دهند.

پورابراهیمی گفت: اعتقاد داریم در شرایط کنونی این ظرفیت به رفع محدودیت‌های تحریمی و ارزآوری برای کشور با استفاده از ظرفیت انرژی کمک می‌کند.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: بانک مرکزی اخیرا اقداماتی برای مدیریت فضای رمز ارزها انجام داده، اما از مردم می‌خواهیم به هیچ وجه وارد حوزه رمز ارزها نشوند. وی گفت: جمع بندی تصمیمات درباره رمز ارزها را به زودی در کمیسیون اقتصادی مجلس نهایی می‌کنیم.

 

ارسال نظر

تازه ها