کد خبر 103928

رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: نظام بانکی کشور تاکنون با پرداخت بیش از ۲۶ هزار میلیارد تومان با همت بنیاد مسکن به بهسازی و نوسازی حدود ۲ میلیون واحد مسکونی روستایی اقدام کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، عبدالناصر همتی در یادداشت اینستاگرامی نوشت: امروز ۱۱ اسفندماه ۱۳۹۶، در مراسمی با حضور معاون اول رئیس جمهوری، از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، بانک‌های عامل فعال در طرح بهسازی و نوسازی واحدهای مسکن روستایی مورد تقدیر قرار گرفتند.  

وی افزود: نظام بانکی کشور در این طرح ویژه، تاکنون با پرداخت بیش از ۲۶ هزار میلیارد تومان با همت بنیاد مسکن به بهسازی و نوسازی حدود ۲ میلیون واحد مسکونی روستایی اقدام کرده است. همچنین بانک‌ها، در طول ۸ سال گذشته ۱۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای واحدهای مسکونی آسیب دیده از حوادث طبیعی سیل و زلزله در استان‌های مختلف پرداخت کرده‌اند.  

همتی گفت: در این جلسه تأکید کردم از افتخارات نظام بانکی کشور در کنار حمایت از جهش تولید، پشتیبانی از هموطنان روستایی از طریق بهسازی و نوسازی واحدهای مسکونی آنها و نیز پرداخت سریع تسهیلات در جریان حوادث سیل وزلزله، و همچنین توانمندسازی مددجویان تحت نظر سازمان‌های حمایتی است.

 

ارسال نظر

تازه ها