کد خبر 103160

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 در سخنانی اعلام کرد جلسات کمیسیون تلفیق برای بررسی لایحه بودجه سال 1400 از امروز عصر آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، علی‌اصغر خانی عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 با اشاره به تصویب کلیات لایحه اصلاحی بودجه سال 1400 در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، گفت: جلسات  کمیسیون تلفیق بودجه برای بررسی لایحه اصلاحی بودجه سال آینده از عصر امروز آغاز می‌شود.

وی در همین راستا، افزود: کمیسیون تلفیق بخش‌هایی از لایحه بودجه را که با دولت روی آنها توافق داریم تغییر نمی‌دهد و بخش‌هایی که از سوی دولت اصلاح شده است در جلسات کمیسیون تلفیق مورد بررسی و ارزیابی اعضای کمیسیون قرار خواهد گرفت.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400، ادامه داد: اعضای کمیسیون تلفیق بودجه تلاش می‌کنند تا روز شنبه بررسی‌های خود روی لایحه اصلاحی بودجه سال 1400 را به پایان برسانند تا لایحه برای بررسی در دستور کار جلسه علنی روز یکشنبه (3 اسفند) قرار گیرد.

خانی تصریح کرد: با توجه به تصویب کلیات لایحه اصلاحی از سوی نمایندگان، مجلس فردا جلسه علنی ندارد تا نمایندگان فرصت مطالعه لایحه اصلاحی را داشته باشند و کمیسیون تلفیق نیز بررسی‌های خود را آغاز  کند.

کلیات لایحه جدید بودجه سال 1400 با اکثریت آرا در جلسه علنی امروز به‌تصویب رسید.

منبع: تسنیم 

ارسال نظر

تازه ها