کد خبر 97250

هر سهم ونیرو نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 10 هزار درصد رشد در سودسازی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، شرکت سرمایه‌گذاری نیرو با سرمایه ثبت شده ۹ هزار و ۳۵۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۶ ماهه نخست دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری نیرو در دوره یاد شده، مبلغ ۲ هزار و ۹۸۸ میلیارد و ۱۴۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۳۲۰ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۰ هزار و ۵۶۷ درصدی برخوردار است.

این شرکت بورسی زیان انباشته پایان دوره را مبلغ ۸۰ میلیارد و ۸۶ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "ونیرو" در دوره ۶ ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۳ ریال و سود خالص را ۳۰ میلیارد و ۶۴۸ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت شرکت سرمایه‌گذاری نیرو در دوره یاد شده، با افزایش ۲ هزار و ۸۰۱ میلیارد و ۸۲۹ میلیون ریال به ۴ هزار و ۴۱۵ میلیارد و ۶۵۴ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش ۲ هزار و ۸۷۲ میلیارد و ۸۲۹ میلیون ریال معادل ۳ هزار و ۹۸۸ میلیارد و ۵۴۷ میلیون ریال محاسبه شد.

"ونیرو" تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۲ هزار و ۳۹۴ میلیارد و ۷۶۵ میلیون ریال به مبلغ معادل ۵ هزار و ۳۹۸ میلیارد و ۹۰۷ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۳ هزار و ۴ میلیارد و ۱۴۲ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت شرکت سرمایه‌گذاری نیرو طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۵ هزار و ۱۹۶ میلیارد و ۵۹۴ میلیون ریال خریداری کرد./سنا

 

ارسال نظر

تازه ها