کد خبر 137361

بررسی صورت مالی دوره 6 ماهه منتهی به پایان تیرماه شرکت لوتوس پارسیان نشان از جایگاه خوب این شرکت در میان رقبا دارد.

لوتوس پارسیان با سال مالی منتهی به پایان خرداد در دوره شش ماهه اول که تا انتهای تیرماه است به جمع درآمد عملیاتی 932.3 میلیارد تومان رسیده که 55 درصد بیشتر از دوره مشابه قبلی است.

سود عملیاتی با رشد 57 درصدی برابر 845.7 میلیارد تومان بوده و سود خالص با افزایش 61 درصدی به 771.1 میلیارد تومان رسیده تا به ازای هر سهم 51.4 تومان محقق شود.

ارزش دارایی‌های تحت مدیریت تامین سرمایه‌ها تا پایان تیرماه ، نشان می‌دهد لوتوس پارسیان با دراختیار داشتن حدود 73 میلیارد تومان دارایی که به صورت سهام، اوراق ، بازارگردانی و سپرده‌های کالایی است ، جایگاه دوم را در میان شرکت‌های تامین سرمایه دارد.

1

در دوره مورد بررسی ، تامین سرمایه لوتوس پارسیان رتبه سوم را در خط کسب و کار پذیرش تعهد پذیره‌نویسی اوراق با درآمدثابت به دست آورده است.

33

مدیرت دارایی لوتوس پارسیان

شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان با مدیریت 10 صندوق سرمایه‌گذاری در پایان دوره مالی شش ماهه حدود 73 میلیارد تومان دارایی تحت مدیریت در قالب صندوق‌های سرمایه‌گذاری داشته است.

در حدود 68 درصد از دارایی‌های تحت مدیریت تامین سرمایه لوتوس پارسیان در صندوق سرمایه‌گذاری لوتوس پارسیان بوده است.

شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان در مقطع زمانی 31 تیرماه 1401، 10 میلیارد و 520 میلیون تومان اوراق تامین مالی تحت بازارگرداتی داشته و از این لحاظ رتبه چهارم در حجم اوراق تامین مالی تحت بازارگردانی را دارا بوده است.

3

ارسال نظر

تازه ها