کد خبر 112973

شرکت صنایع چوب خزر در صورت‌مالی سه ماهه منتهی به خرداد ۱۴۰۰ از تحقق بیش از ۱۰ میلیارد تومان سودخالص خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، شرکت صنایع چوب خزر با نماد معاملاتى چخزر در تاریخ 1369/10/29 به صورت سهامی خاص تأسیس و در اداره ثبت شـرکت هـا و مالکیت صنعتى تهران به ثبت رسیده است. به موجب مصوبه مجمع عمومى فوق العاده 

مورخ 1385/08/02 نام شرکت به شرکت صنایع چـوب خـزر کـاسپین تغـییر یـافتـه اسـت. چخزر جزو شرکت های کوچک بازار سرمایه می باشد که از لحاظ ارزش شرکت در رتبه 2 گروه خودش و در رتبه 481 کل بازار قرار دارد.

موضوع فعالیت شرکت عبارت است از تولید، بازاریابى، فروش و صدور انواع محصولات چوب مانند مانند mdf ضخیم و نازک روکش شده، پارکت، صفحه کابینت، انواع ورق و فوم pvc است. 

شرکت در زمان تاسیس با سرمایه ۱۰۰ میلیون تومانی فعالیت خود را شروع کرد و طی چندین مرحله افزایش سرمایه اکنون سرمایه ۲۰۰ میلیارد تومانی دارد. 

شرکت گروه صنعت سلولزی تامین گستر نوین با ۶۷.۵۵ درصد و صندوق سرمایه‌گذاری اختصاص بازارگردان صبا گستر نفت و گاز تامین با ۶.۶۰ درصد سهامداران عمده شرکت به شمار می‌روند و شناوری سهام شرکت حدود ۲۶ درصد است. 

نسبت قیمت به درآمد یا P/E نماد چخزر ۱۲.۲۹، EPS نماد ٣١٨٧ و P/S نماد ۲.۵۶ است. 

بررسی صورت‌مالی سه ماهه اول سال ۱۴۰۰
چخزر در دوره سه ماهه سال مالی ۱۴۰۰ با رشد ۶۹ درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته درآمد عملیاتی ۵۸.۸ میلیارد تومانی با بهای تمام شده ۴۶ میلیارد تومانی داشته است. 
سودناخالص و سود عملیاتی شرکت در این دوره به ترتیب افزایش ۱۹۸ و ۲۰۷ درصدی داشته و به  ۱۲.۷ و ۱۱.۸ میلیارد تومان رسیده اند. 
شرکت در این دوره سه ماهه ۱۰.۳ میلیارد تومان سودخالص شناسایی کرده است که رشد ۲۲۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال ۹۹ را تجربه کرده است. 
همچنین سود شناسایی شده به ازای هرسهم نیز به ۵۱.۶ تومان رسیده است. 

چخزر در دوره یاد شده ۸.۹۲۰.۲۱ مترمکعب ورق ام .دی .اف خام، ۱۹۷.۷۵ متر مکعب ورق روکش ملامینه، ۲.۰۳ مترمکعب ورق پارکت و ۳۸۳ تن ورق فوم برد به فروش رسانده است. 

 

 

ارسال نظر

تازه ها