کد خبر 109455

در معاملات امروز بازار، بانک ملت با نماد «وبملت» با رشد 4.5 درصدی در معاملات امروز توانست بیشترین میزان افزایش ارزش بازار را به خود اختصاص دهد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، در معاملات امروز بازار، بانک ملت با نماد «وبملت» با رشد 4.5 درصدی در معاملات امروز توانست بیشترین میزان افزایش ارزش بازار را به خود اختصاص دهد.

بر اساس معاملات امروز ارزش بازار بانک ملت بیش از 3520 میلیارد تومان افزایش یافت و کل ارزش بازار این شرکت به بیش از 80  هزار میلیارد تومان رسید. پس از بانک ملت ایران خودرو و مپنا به ترتیب با 2600 و 2280 میلیارد تومان توانستند بیشترین میزان افزایش ارزش بازار را در معاملات امروز از آن خود کنند.

همچنین شرکت فولاد مبارکه اصفهان با نماد «فولاد» نیز در معاملات امروز بیشترین میزان کاهش ارزش بازار را تجربه کرد. این شرکت در معاملات امروز افت نزدیک به 1 درصد را تجربه کرده و بیش از 2300 میلیارد تومان از ارزش خود را از دست داد و کل ارزش بازار این شرکت به 290 هزار میلیارد تومان رسید. پس از فولاد، فملی و فخوز به ترتیب با کاهش 1200 و 1100 میلیارد تومانی بیشترین میزان کاهش ارزش بازار را تجربه کردند.

انتهای خبر

 

ارسال نظر

تازه ها