کد خبر 106349

شرکت فرآورده های نسوز آذر در سال مالی 99 سود خالص 86 میلیارد تومانی شناسایی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، شرکت فرآورده های نسوز آذر با نماد معاملاتی کاذر از سال 82 در زمره شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران قرار گرفته است و در حال حاضر جز واحدهای تجاری فرعی شرکت سرمایه گذاری توکا فولاد می‌باشد. 

موضوع فعالیت شرکت تهیه و تولید انواع فرآورده‌های نسوز، انجام تحقیقات در زمینه مواد اول تکنولوژی، تولید نسوز و سرامیک و کاربرد صنعت، نظارت و مشاوره فنی و اجرای عملیات نسوز کاری، صنایع وابسته، ارائه خدمات بازرسی و کنترل کیفی فرآورده‌های نسوز و سرمایه‌گذاری در دیگر شرکت‌ها و ایجاد شرکت‌های جدید است. 

شرکت‌های فرعی کاذر عمدتا در زمینه تولید مواد اولیه، ساخت و تولید کلیه قطعات نسوز شکل دار ریختنی و پرسی، انجام تحقیقات در زمینه مواد اولیه تکنولوژی تولید همچنین نظارت و مشاوره فنی و اجرای عملیات نسوز کاری می‌باشد. 

ترکیب سهامداران شرکت 

25 درصد از سهام شرکت متعلق به سرمایه‌گذاری توکا فولاد، 9 درصد به صندوق حمایت از بازنشستگان فولاد، 2 درصد به صندوق سرمایه‌گذاری مشترک سامان، 2 درصد به شرکت تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا، 3 درصد به اشخاص حقیقی و 59 درصد متعلق به سایر سهامداران می‌باشد. 

صورت‌های مالی شرکت در سال مالی 99 

شرکت فرآورده های نسوز آذر در سال مالی منتهی به اسفند 99 با رشد 43 درصدی درآمد عملیاتی 223 میلیارد تومانی با بهای تمام شده 122 میلیارد تومانی داشته است. 

سود ناخالص کاذر با رشد 57 درصدی به مبلغ 101 میلیارد تومان و سود عملیاتی شرکت با رشد 64 درصدی به مبلغ 91 میلیارد تومان رسیده است. 

همچنین شرکت با افزایش 60 درصدی سود خالص 86 میلیارد تومانی در سال مالی 99 محقق کرده است. 

سود خاص به ازای هر سهم در این دوره به 1919 ریال رسیده است. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر

تازه ها