کد خبر 103981

شرکت گلوکوزان از کلیه سهامداران حقیقی و حقوقی خود جهت شرکت در نوبت دوم مجمع عمومی فوق‌العاده دعوت به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، شرکت گلوکوزان با نماد معاملاتی غگل از برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده با جزئیات زیر خبر داد. 

الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
پیرو مجمع نوبت اول مورخ 1399/12/11 که به حد نصاب نرسید از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 10:00 روز یکشنبه مورخ 1399/12/24 در استان قزوین ،شهر قزوین به آدرس شهرک صنعتی البرز، خیابان حکمت ، نبش حکمت سوم ، کارخانجات گلوکوزان برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :  

 
انتخاب اعضای هیئت‌مدیره
 
 
سایر موارد
توضیحات:
 

ج-نحوه دریافت برگ حضور در جلسه :  

حسب ابلاغیه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا و سازمان بورس اوراق بهادار در خصوص شرایط برگزاری مجامع باحضورحداکثر 15 نفر و باتوجه به شیوع بیماری کرونا از سهامداران محترم درخواست می شود جهت رعایت پروتکل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به مشاهده همزمان از طریق پیوند Roka-co.com/glucosan اقدام نموده و مارا در برگزاری مجمع یاری نمایید و همچنین در راستای رعایت اصول بهداشتی از ارائه پذیرایی در مجمع خودداری خواهد شد. ضمناً طرح سوالات سهامداران محترم در زمان برگزاری مجمع از طریق درگاههای اعلام شده امکان پذیر می باشد و سهامداران محترم و یا نمایندگان و وکلای قانونی آنها که خواهان حضور فیزیکی )بارعایت شرایط ابلاغیه های فوق الذکر)در مجمع می باشند از مراجعه به واحد سهام طی روزهای قبل از مجمع پرهیز نموده و صرفاً یک روز قبل از شروع جلسه از طریق شماره تماس 09033756924 نسبت به دریافت برگ ورود به جلسه اقدام نمایند. لازم به ذکر است جهت مراجعه حضوری ارائه کارت شناسایی معتبر و مستندات موید نمایندگی و وکالت ، الزامی میباشد . 

 

ارسال نظر

تازه ها