کد خبر 92052

پلیس آگاهی ایرانشهر از دستگیری معروف ترین و خطرناک ترین شرور این شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری اظهار داشت: با دریافت نیابت قضائی از دادسرای شهرستان دلگان مبنی بر متواری شدن قاتل فراری در شهرستان ایرانشهر تیمی از پلیس آگاهی این شهرستان برای بررسی موضوع وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: در بررسی این پرونده قضائی مشخص شد این فرد شرور جرائم متعددی از جمله حمل سلاح گرم، سرقت های مسلحانه و 3 فقره قتل در پرونده‌اش مشهود بوده و تحت تعقیب مقامات قضائی است.

سردار قنبری تصریح کرد: ماموران دایره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی ایرانشهر پس از چندین شبانه روز کار گسترده اطلاعاتی مخفیگاه متهم را  در یکی از روستاهای حاشیه شهر ایرانشهر شناسایی و به محاصره خود در آوردند.

وی افزود: در این عملیات که با پشتیبانی تیم‌های از یگان تکاوری همراه بود ماموران انتظامی در عملیات مقتدرانه متهم را که قصد متواری شدن از محل را داشت، دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش یک قبضه کلت کمری تی تی،  یک قبضه سلاح کلاش به همراه یک تیغه خشاب حاوی 12 عدد فشنگ جنگی کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: متهم 26 ساله پس از انتقال به مقر انتظامی در چندین مرحله بازجوئی های علمی کارآگاهان پلیس آگاهی به 3 فقره قتل، 11 فقره سرقت های مسلحانه خودرو در سطح شهرستان دلگان و ایرانشهر اعتراف کرد.

وی امنیت مردم را خط قرمز پلیس دانست و تاکید کرد: پلیس به پشتوانه هماهنگی خوب مقامات قضائی در مورد امنیت مردم با هیچ کسی تعارف ندارد و با افرادی که به جان، مال، نوامیس، آبرو و حیثیت شهروندان تعرض کنند برابر قانون و با قاطعیت برخورد خواهد کرد./تسنیم

 

ارسال نظر

تازه ها