کد خبر 35838

عضو فراکسیون زنان مجلس به نقل از وزیر امور خارجه گفت: فرماندار کنونی قصرقند در استان سیستان و بلوچستان قرار است به عنوان سفیر ایران در برونئی عازم این کشور شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، عضو فراکسیون زنان مجلس به نقل از وزیر امور خارجه گفت: فرماندار کنونی قصرقند در استان سیستان و بلوچستان قرار است به عنوان سفیر ایران در برونئی عازم این کشور شود.

طیبه سیاوشی روز سه‌شنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا، اظهار داشت: در نشست فراکسیون زنان مجلس با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه، وی بر حضور زنان در وزارت امور خارجه تاکید کرد.
وی افزود: دکتر ظریف در این نشست اعلام کرد که حمیرا ریگی به عنوان دومین زن سفیر ایران پس از مرضیه افخم سفیر ایران در مالزی در صورت نهایی شدن کارهایش به برونئی اعزام می شود.
نماینده مردم تهران در مجلس اضافه کرد: دکتر ظریف در این نشست بیان کرد که ممکن است سفیران زن دیگری نیز از سوی وزارت امور خارجه به زودی انتخاب شوند.
به گزارش ایرنا، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری امروز – سه شنبه – در سفر به قصر قند در استان سیستان و بلوچستان ضمن تقدیر از تلاش ها و خدمات خانم ریگی فرماندار قصر قند در جهت رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم این منطقه، گفت: با تصمیم دولت خانم ریگی به عنوان دومین سفیر زن جمهوری اسلامی ایران منصوب خواهند شد.

 

 

ارسال نظر

تازه ها