کد خبر 94227

اخبار سکه و طلا

آخرین خبر ها از قیمت سکه حاکی از این است که هر سکه بهار آزادی در بازار امروز با 150 هزار تومان افزایش قیمت به 10 میلیون و 800 هزار تومان رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، کاهش قیمت انس طلا به عدد یک هزار و ۹۲۴ دلار و افزایش قیمت سکه تمام بهار آزادی به قیمت ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، مهمترین اخبار امروز (سه‌شنبه، چهارم شهریور) بازار سکه و طلا محسوب می شود.

امروز در ساعت ۱۵ سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در حالی شاهد افزایش قیمت ۱۵۰ هزار تومانی بود، که سکه تمامی بهار آزادی طرح قدیم نیز با افزایش قیمت ۱۰۰ هزار تومان به قیمت سکه ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان معامله ‌شد.

همچنین نیم سکه به بهای پنج میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، ربع سکه به قیمت سه میلیون تومان و هر قطعه سکه یک گرمی نیز با ارزش یک میلیون و ۶۸۰ هزار تومان معامله شد.

در بازار طلا نیز قیمت‌ها نسبت به روز گذشته افزایش یافتند،  امروز یک گرم طلای خام ۱۸عیار به ارزش یک میلیون و ۵۱ هزار تومان فروخته شد و هر مثقال طلا نیز ارزش چهار میلیون و ۵۵۳ هزار تومان داشت.

افزایش قیمت در بازار طلای ایران در حالی است که بهای انس جهانی امروز نسبت به روز گذشته حدود ۲۰ دلار کاهش یافت و در بازار ارز هم، نرخ ارز در صرافی‌های بانکی تغییر نداشت، اما بازار آزاد شاهد افزایش قیمت حدود ۲۰۰ تومانی دلار بود.

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها