کد خبر 78853

طبق اطلاعات منتشر شده از فیسبوک؛ دایرکت اینستاگرام به زودی تغییرات جذابی به خود می‌بیند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، اینستاگرام همیشه در حال آزمایش قابلیت‌های جدید خود است، اما ما تا زمانی که فیسبوک به طور رسمی اعلام نکند از آن‌ها اطلاعاتی به دست نمی‌آوریم. البته بعضی وقت‌ها اطلاعات برخی از قابلیت‌های جدید فاش می‌شود و ما می‌توانیم سریع‌تر به آن‌ها دسترسی پیدا کنیم. امروز دقیقا یکی از همین استثناء‌ها پیش آمد و اطلاعات یک قابلیت جدید این شبکه اجتماعی در فضای مجازی فاش شد.

قابلیت بعدی که به اینستاگرام اضافه می‌شود

قابلیت مهم بعدی که قرار است به اینستاگرام اضافه شود باید "واکنش نشان دادن به پیام‌های دایرکت" باشد. این اطلاعات درباره قابلیت جدید اینستاگرام از طریق جین وونگ، مهندس معکوس معروفی که هنگام کشف ویژگی‌های غیرقابل انتشار بهترین اطلاعات را در اختیار ما قرار می‌دهد، منتشر شده است.

 

البته این تنها مرجع این خبر نیست، زیرا اگر چنین بود ما با اطمینان زیاد درباره آن خبر منتشر نمی‌کردیم. مدیر ارتباطات فناوری فیسبوک، الکس وویکا، نیز تائید کرد که این ویژگی منتشر نشده اکنون چند روزیست که در حال آزمایش است. در حال حاضر، به غیر از کارمندان اینستاگرام باقی کاربران فقط می‌توانند واکنش "قلب" را ببینند، اما شش مورد دیگر نیز وجود دارند که باید در زمان راه اندازی در دسترس قرار بگیرند.

توئیت منتشر شده توسط مهندس معکوس معروف

در ادامه توئیت منتشر شده توسط جین وونگ را مشاهده می‌کنید. ترجمه توئیت: "اینستاگرام در حال کار کردن روی قابلیت واکنش نشان دادن به پیام‌های دایرکت است. در حال حاضر کسانی که کارمند این شرکت نیستند تنها می‌توانند واکنش قلب را ببیند. مدیر ارتباطات فناوری فیسبوک، الکس وویکا، نیز این مسئله را تائید کرده و گفته است که این موردی است که چند روزی در حال آزمایش آن هستند."

اطلاعات قابلیت بعدی اینستاگرام فاش شد
غیرممکن است که بتوان گفت اکنون تمام اطلاعات این قابلیت جدید در دسترس ما قرار دارد، اما حداقل اکنون می‌دانیم اینستاگرام به زودی چه چیزی را به کاربران خود ارائه می‌کند. با توجه به این مسئله که آزمایش‌ها تازه شروع شده است باید حداقل چند هفته به اینستاگرام زمان دهیم که اگر همه چیز خوب پیش برود این ویژگی جدید را برای کاربران خود عرضه کند./ باشگاه خبرنگاران جوان

 

/

 

ارسال نظر

تازه ها