کد خبر 61422

رئیس کل حماس درباره موضوع انفجارهای اخیر در قدس اشغالی گفت: این انفجارها تنها به انتخابات رژیم صهیونیستی کمک کرد و چیز دیگری در پی نداشت.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به نقل از خبرگزاری آناتولی، فوزی برهوم، سخنگوی جنبش حماس خاطرنشان کرد: رخدادهای مشکوکی که در نوار غزه رخ داد تنها در جهت منافع اسرائیل است.

برهوم تاکید کرد: حفظ امنیت شهروندان فلسطینی "خط قرمز" است و وزارت داخلی که از سوی حماس اداره می‌شود، هرگز اجازه بازی گرفتن امنیت غزه را نخواهد داد.

وی همچنین تصریح کرد: آنچه که رژیم صهیونیستی با جنگ علیه غزه نتوانست آن را محقق کند، هیچ کسی با این انفجارهای مشکوک نمی‌تواند آن را محقق سازد.  

وزارت داخلی در غزه بامداد امروز (چهارشنبه) از کشته شدن سه نیروی پلیس و زخمی شدن سه تن دیگر در اثر دو انفجار جداگانه خبر داد که دو ایست بازرسی پلیس در غرب غزه را هدف قرار داده بود.

وزارت داخلی غزه در بیانیه‌ای اعلام کرد، نیروهای امنیتی توانستند سرنخ‌های اولیه‌ای درباره جزئیات این انفجار و عاملان آن به دست آورند و همچنان تحقیقات برای روشن شدن تمامی ابهامات این دو انفجار ادامه دارد و به زودی نتایج آن اعلام خواهد شد.

این وزارتخانه افزود، کشته‌ها سلامه ماجد الندیم، وائل موسی محمد خلیفه و علاء زیاد الغرابلی هستند./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها