کد خبر 48287

سهام شرکت توئیتر به دلیل انتشار سود این شرکت در سه ماهه اول سال 2019 رشد کرد و قیمت هر سهم این شرکت به 39 دلار و 77 سنت رسید.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از خبرگزاری فرانسه، سهام توئیتر بعد از گزارش سه ماهه اول این شرکت افزایش یافت و این در حالی است که دونالد ترامپ توئیتر را به دلیل کاهش تعداد فالوئرهای وی مورد انتقاد قرار داد.

گزارش صورت‌های مالی سه ماهه اول توئیتر در سال 2019 نشان می‌دهد که این شبکه اجتماعی توانسته است به میزان 191 میلیون دلار سود شناسایی کند و این در حالی است که میزان سود توئیتر در مدت مشابه سال قبل 61 میلیون دلار بوده است.

درآمد توئیتر در سه ماهه اول 18 درصد رشد داشته و به 787 میلیون دلار رسیده است و همین امر باعث رشد سهام این شرکت به میزان 15.6 درصد یعنی 5 دلار شد. اکنون قیمت هر سهم شرکت توئیتر حدود 39 دلار و 77 سنت است. ارزش بازار توئیتر به حدود 31 میلیارد و 610 میلیون دلار رسید .

توئیتر

درآمد سه ماهه توئیتر به دو دلیل افزایش درآمدهای تبلیغاتی و همچنین افزایش تعداد کاربران این شبکه اجتماعی بوده است که تأثیر مثبتی بر سهام این شرکت در سه ماهه اول سال 2019 داشته است.

دونالد ترامپ که اکنون مشهورترین کاربر توئیتر است این شبکه اجتماعی را به سوگیری متهم کرد و آن را در کاهش تعداد فالوئرهایش مقصر دانست.

ترامپ همچنین به انتشار آمارهای خوب این شرکت در بازار سهام واکنش نشان داد و گفت گزارش توئیتر بسیار خوب بود اما اگر درگیر بازی سیاسی نمی‌شد از این هم بهتر می‌شد و از این شرکت خواست که عادلانه‌تر عمل کند.

میانگین تعداد کاربران توئیتر به صورت ماهانه در سه ماهه اول سال حدود 330 میلیون نفر بوده است که حدود 9 میلیون نفر از سه ماهه گذشته بیشتر شده است اما نسبت به میانگین سال گذشته کمتر است.

 

 

ارسال نظر

تازه ها