کد خبر 97849

بررسی‌ها تا پایان مهرماه نشان می‌دهد

براساس آمار به دست آمده مجموع صدور کدهای بورسی تا پایان مهرماه ازمرز 21 میلیون کد عبور کرده است که بخشی از آن مربوط به مشمولان سهام عدالت است که روش مستقیم برای مدیریت دارایی خود انتخاب کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، آمارها حاکی از آن است که تا سال ۱۳۹۱، ۶ میلیون و ۴۸۸ هزار کد، تا سال  ۱۳۹۲، ۷ میلیون و ۳۶۲ هزار کد، تا سال ۱۳۹۳، ۷ میلیون و ۹۹۶ هزار کد، تا سال  ۱۳۹۴، ۸ میلیون و ۸۴۱ هزار کد، تا سال ۱۳۹۵، ۹ میلیون و ۳۴۸ هزار کد، تا سال ۱۳۹۶، ۹ میلیون و ۹۶۵ هزار کد، تا سال ۱۳۹۷، ۱۰ میلیون و ۸۴۴ هزار کد  و تا سال ۱۳۹۸، ۱۱ میلیون و ۶۶۵ هزار کد بورسی صادر شد.

بر این اساس تعداد کدهای بورسی جدید صادر شده در مهرماه ۵۶۶ هزار کد بوده درحالی که در مهرماه سال گذشته ۹۱ هزار کد صادر شده بود. همچنین کل کدهای بورسی صادر شده در سال ۱۳۹۸، ۸۲۲ هزار کد بود که حدود ۳۰۰ هزار کد از تعداد کدهای صادر شده در مهرماه سال جاری بیشتر است.

بر این اساس و با احتساب ۵۶۶ هزار کد بورسی در مهرماه، به طور کلی تا پایان مهرماه سال جاری ۲۱ میلیون و ۱۷۳ هزار کد بورسی جدید صادر شده است. البته بخشی از کدهای بورسی صادر شده متعلق به مشمولین سهام عدالت است که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده بودند و برای فروش سهام خود باید کد بورسی داشته باشند./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها