کد خبر 83146

جلسه معارفه ناصر تقی‌زاده مدیرعامل اسبق شرکت گل‌گهر و مدیر عامل جدید چادرملو در روز جاری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد به نقل از روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، در این جلسه ابتدا دکتر غریب پور با اشاره و حضور اثر بخش 15 ساله مهندس نوریان در سمت مدیرعاملی چادرملو گفت: مهندس نوریان از مدیران تلاشگر و خدومی بودند که در طول حضور در چادرملو توسعه قابل توجهی ایجادکردند و مدیریتی موفق و بی‌نظیر داشتند. وی افزود : امیدواریم در آینده نیز همچنان از خدمات ارزنده ایشان در حوزه معدن و فولاد برخوردار باشیم.

دکتر غریب پور ضمن آروزی سلامتی برای مهندس نوریان تاکید کرد قطعا پس از بهبود شرایط اضطراری کشور، مراسم تودیع در خور شان و جایگاه ایشان برگزار می‌شود.

 وی همچنین از مهندس تقی زاده به عنوان یکی از مدیران باسابقه این صنف و صنعت نام برد و افزود: مهندس تقی زاده نیز مدیری توانمند با ایده‌های توسعه بخش هستند؛ به طوری که هنگام ترک شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر بالغ بر 40 هزار میلیارد تومان طرح توسعه در دست اقدام داشتند. وی اظهار امیدواری کرد تفکر توسعه بخش مهندس تقی زاده همچون گذشته با همراهی اعضای هیات مدیره و همکاری مدیران و کارکنان چادرملو تداوم داشته باشد.

مهندس تقی زاده نیز ضمن تقدیر از تلاش‌های بی‌شائبه مهندس نوریان در جهت رشد و ارتقای شرکت چادرملو اظهار امیدواری کرد با همکاری همه نیروهای تلاشگر مجموعه چادرملو بتواند ادامه دهنده راه مهندس نوریان باشد.

مهندس تقی زاده همچنین اولویت کاری خود را تلاش در جهت گسترش فعالیت‌های اکتشافی، توسعه سرمایه‌گذاری و تامین آب عنوان و اظهار امیدواری کرد بتوان همزمان با بهره‌برداری از فاز 1 پروژه انتقال آب خلیج فارس کلنگ خط دوم این طرح نیز به زمین زده شود.

 

ارسال نظر

تازه ها