کد خبر 155557

پذیرش کامیون امپاور و فورس بهمن دیزل در بورس کالا

پذیرش خودروهای امپاور (EM POWER) و فورس (FORCE) شرکت بهمن دیزل پس از بررسی مدارک و مستندات در یکصد و پنجاه و هفتمین جلسه هیات پذیرش کالا و اوراق بهادار مبتنی بر کالا در تاریخ ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ در بازار اصلی بورس کالا مورد تصویب قرار گرفت.

پذیرش کامیون امپاور و فورس بهمن دیزل در بورس کالا

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بورس کالای ایران در اطلاعیه‌های جداگانه‌ از پذیرش کامیون فورس و کامیون امپاور متعلق به شرکت بهمن دیزل در بازار اصلی خبر داد.

در اطلاعیه‌های مدیریت پذیرش بورس کالا آمده است: پذیرش خودروهای امپاور (EM POWER) و فورس (FORCE) شرکت بهمن دیزل پس از بررسی مدارک و مستندات در یکصد و پنجاه و هفتمین جلسه هیات پذیرش کالا و اوراق بهادار مبتنی بر کالا در تاریخ ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ در بازار اصلی بورس کالا مورد تصویب قرار گرفت.

این شرکت پیشتر موفق به پذیرش کامیون کشنده امپاور و کامیونت فورس در بورس کالا شده بود و اکنون دو محصول دیگر خود را برای عرضه در بورس کالا پذیرش کرده است.

گفتنی است در این جلسه هیات پذیرش کالا و اوراق بهادار مبتنی بر کالا، علاوه بر دو خودرو تجاری شامل کامیون امپاور و فورس با پذیرش شمش فولاد آلیاژی (بلوم و بیلت آلیاژی) و میلگرد فولاد آلیاژی شرکت فولاد آلیاژی ایران در بازار اصلی موافقت کرد.

35917

ارسال نظر

تازه ها