کد خبر 155481

ارزش معاملات در تالار صادراتی ۶.۵ همت شد

۳۳۲ هزار و ۹۹ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۶.۵ هزار میلیارد تومان در تالار صادراتی بورس کالای ایران در هفته منتهی به ۲۰ مرداد ۱۴۰۲ معامله شد.

ارزش معاملات در تالار صادراتی ۶.۵ همت شد

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، ۳۳۲ هزار و ۹۹ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۶.۵ هزار میلیارد تومان در تالار صادراتی بورس کالای ایران در هفته منتهی به ۲۰ مرداد ۱۴۰۲ معامله شد.

۳۳۲ هزار و ۹۹ تن انواع محصول صنعتی و پتروشیمی به ارزش ۶ هزار و ۵۴۹ میلیارد تومان در رینگ صادراتی بورس کالای ایران در هفته منتهی به ۲۰ مرداد فروخته شد.

در جریان معاملات هفته گذشته تالار صادراتی، بیشترین حجم معامله شده متعلق به قیر با دادوستد ۱۴۰ هزار و ۴۸۷ تن به ارزش ۲.۲ هزار میلیارد تومان بود.

همچنین در هفته گذشته ۱۲۵ هزار تن تختال به ارزش ۲.۷ هزار میلیارد تومان در تالار کیش فروخته شد و ارزش فروش ۴۰ هزار تن شمش بلوم بیش از ۸۴۰ میلیارد تومان بود.

در هفته ای که گذشت، ۵ هزار تن شمش آلومینیوم به ارزش ۶۳۰ میلیارد تومان، ۱۹ هزار تن گوگرد گرانوله به ارزش ۶۸.۵ میلیارد تومان دادوستد شد.

ارزش فروش ۳۱۲ تن اسلاک واکس سنگین ۸.۱ میلیارد تومان و ۲ هزار تن گوگرد کلوخه ۵ میلیارد تومان بود.

در هفته ای که گذشت ۲۰۰ تن عایق رطوبتی به ارزش ۳.۲ میلیارد تومان و ۱۰۰ تن الکیل بنزن به ارزش ۲.۲۸ میلیارد تومان در تالار کیش دادوستد شد.

35912

 

ارسال نظر

تازه ها