کد خبر 155161

کارنامه اوراق مبتنی بر کالا در هفته گذشته

دادوستد ۷.۶ میلیون گواهی سپرده در بورس کالا

۷ میلیون و ۶۶۴ هزار و ۷۷۱ ورق بهادار مبتنی بر کالا به ارزش بیش از ۴۴۰ میلیارد و ۲۴۵ میلیون تومان در بازار گواهی سپرده کالایی در بورس کالا در هفته گذشته معامله شد.

دادوستد ۷.۶ میلیون گواهی سپرده در بورس کالا

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، بازار گواهی سپرده کالایی بورس کالای ایران در هفته منتهی به ۱۳ مرداد ۱۴۰۲ میزبان معامله بیش از ۷ میلیون و ۶۶۴ ورق بهادار مبتنی بر کالا به ارزش بیش از ۴۴۰ میلیارد تومان بود که از نظر حجمی رشد ۹ درصدی را نشان می دهد. تمام سکه طلا از لحاظ ارزش معاملات و سیمان از نظر حجم معاملات برتر از سایر دارایی ها، در جایگاه نخست ایستاد.

۷ میلیون و ۶۶۴ هزار و ۷۷۱ ورق بهادار مبتنی بر کالا به ارزش بیش از ۴۴۰ میلیارد و ۲۴۵ میلیون تومان در بازار گواهی سپرده کالایی در بورس کالا در هفته گذشته معامله شد.

در هفته منتهی به ۱۳ مرداد ۱۴۰۲ بیش از ۷۰۹ هزار و ۱۰۰ گواهی سپرده تمام سکه طلا به ارزش ۲۰۳ میلیارد تومان منعقد شد.

در جریان معاملات هفته گذشته، ۳۱۰ هزار و ۸۸۶۹ اوراق گواهی سپرده شمش طلا در حالی منعقد شد که این دارایی پایه ارزش ۹۷.۶ میلیارد تومان را ثبت کرد.

سیمان با ثبت معامله ۴ میلیون و ۱۸۶ هزار گواهی سپرده، رتبه نخست از نظر حجم را به ثبت رساند و ارزش معاملات این دارایی ۴.۴ میلیارد تومان شد.

ارزش معاملات ۲ میلیون و ۱۴۵ هزار و ۲۶ گواهی سپرده زعفران ۹۵.۲ میلیارد تومان بود و ارزش معاملات ۳۱۳ هزار و ۷۵۶ گواهی سپرده شیشه نیز ۴۰.۱ میلیارد تومان شد.

35836

35837

35838

ارسال نظر

تازه ها